• Ви знаходитесь тут:

  • .
  • Наказ про першокласників
  • Для завантаження файлу дивитись внизу сторінки

Згідно наказу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 №148 від 31.05.2018

рекомендовано для зарахування до 1-х класів, за умови надання оригіналів медогляду не пізніше 23 серпня 2018 року, таких дітей:

До 1-А класу

Алексаняна

Анарбаєва

Бабія

Волошину

Гарачука

Горкавого

Гур’янова

Євича

Лисюка

Коновальську

Коржана

Куцибу

Мельничука

Моісеєнка

Морозову

Моцного

Останіна

Приведенцеву

Ропаєва

Сидорову

Соловйову

Солов’я

Сороку

Ткаченка

Тимцуніка

Халітова

Яворського

До 1-Б класу

Абрамова

Бабич

Баркалова

Борисенко

Волосковця

Гайдук

Гайового

Говорову

Горобець

Ісмоілову

Кадькаленка

Кравця

Курача

Лахно

Лесик

Лихацького

Малиновського

Мальченко

Перебіленко

Пінчук

Птуху

Рогальську

Сидоренка

Усову

Федоренка

Фільковську

Фоміна

Цимбалюк

Шакірову

Шарака

Шепітько

До 1-В класу

Ампілогову

Артьомову

Галапуц

Гасюка

Гендзьорук

Гришко

Гуру

Дозорця

Завгороднього

Загорулько

Каптара

Козлова

Лінченка

Марцинкевича

Мельничук

Мякоту

Навроцьку

Нарожну

Пилипенка

Повстюка

Ромась

Сластьоненка

Соболевську

Стрижак

Строй

Шелуху

Шиш

Шматкову

Шостаковського

До 1-Г класу

Астахову

Бейбалаєву

Варданян

Васильєву

Гайдак

Грекову

Дацків

Дем'яновську

Ігнатій

Корнієнка

Куршунлу

Лагутіну

Лебедь

Лук'яненко

Мельниченка

Микитенка

Назаренка

Овдія

Опенько

Павлову

Платонова

Подзірея

Прокопенко

Роговченко

Рубана

Сіроша

Ткаченко

Ткаченко

Хамбір

Черняк

Якубенка

Яценка

До 1-Д класу

Бакалова

Барієву

Богачову

Гончарук

Діденка

Доброгорську

Етель

Коваленка

Ковтун

Коновальчук

Литвяка

Малахович

Мироненко

Назаренка

Папіжука

Піддубного

Погосян

Подвезу

Подзерея

Прохорову

Сігатову

Соломончук

Трипольського

Труфена

Федорець

Хижняка

Хижняк

Чумаченко

Шостак

Штик

До 1- Є класу

1. Бабко

2. Бережняка

3. Гараніну

4. Гнатюк

5. Гусак

6. Дубиняк

7. Железняка

8. Івахненко

9. Калінчева

10. Карєву

11. Кизименко

12. Коряка

13. Костецьку

14. Кущинського

15. Лесик

16. Мороз

17. Новожилова

18. Павелко

19. Приколоту

20. Рековця

21. Розгона

22. Семененка

23. Семенова

24. Сидорова

25. Сірика

26. Стуженко

27. Фесан

28. Шевченко

29. Щербака

До 1-Ж класу

Аєдінова

Бублієнка

Вакаренка

Гашук

Гузя

Дзюбенка

Євтушенка

Жолобка

Жука

Іщенка

Ковальчука

Колосінську

Корсуна

Кручик

Лагодовець

Лопугу

Лук’яненкову

Наклицьку

Наклицького

Радчук

Сидоренка

Стукала

Тарасенко

Ткачука

Хабренко

Халуп’як

Шмалька

Шпортуна

До 1-З класу

Абдуллаєва

Блінову

Бонецьку

Васьківського

Граніча

Губського

Демченко

Дулгерову

Дулгерову

Еберле

Заболотного

Личак

Ляшенка

Майбороду

Миринця

Нечвєєва

Пілку

Покидько

Пустовіт

Романенко

Руденка

Столяренка

Турчеву

Хмарську

Цикаленко

Чихман

Чубатенко

До 1-К класу

Гавву

Граніна

Грицан

Довгаль

Дубовика

Жук

Каретнікова

Кашпур

Книш

Кодрика

Крушельницького

Ліповську

Мазур

Немеш

Омельяненка

Остапенка

Пархоменко

Поліщука

Половнікова

Рабцевич

Ромазанову

Свічкаренка

Сокура

Стуженко

Тимощука

Тройка

Турчин

Харебу

Кiлькiсть переглядiв: 325

Коментарi